محل تبلیغات شما
چه جوری عسل خالص رو تشخیص بدیم ؟

بهترین راه برای فهمیدن عسل طبیعی

همیشه یه سوال هست که عسل طبیعی رو باید از کجا شناخت. خیلی ها میگن فقط آزمایشگاه / بعضی ها هم میگن از زنبوردار و افراد معتمد!

چه جوری زنبوردار پیدا کنم. اصلا چه جوری میشه اعتماد کرد ؟

یه وقتایی به این فک کردیم که چی میشد یک کندو تو باغم یا حتی شده رو پشت بوم خونه ام باشه و عسل طبیعی و اصل داشته باشم ؟؟

اما باز با خودمون میگیم برا نگهداریش چیکار کنم / نیشش و اینکه ؟ اصلا من بلد نیستم نگهداریش کنم/ و به دردسرش نمی ارزه

ما برا برای حل این مشکل یه راه حل عالی داریم
ما تو مجموعه برسلان barsalan ، امکانی رو فراهم کردیم که بتونید کندوی اختصاصی خودتون رو داشته باشید. و با نظارت خودتون براتون نگهداری می کنیم. و عسل رو بعد از برداشت ، مستقیم به آدرس تون میفرستیم.

کندویی که شما خریداری کردید، بلافاصله بیمه میشه و میتونید از شرکت بیمه وضعیت کندوی خودتون رو پیگیری کنید. علاوه بر این, هم هر ۱۵ روز میتونید بصورت زنده و تصویری کندوی خودتون رو بازدید کنید.

میشه یکم بیشتر توضیح بدید.

ما با همکاری اتحادیه زنبورداری اومدیم با واگذاری کندوی اختصاصی یکبار هم شده برای همیشه اعتماد مردم رو به اصل بودن عسل جلب کنیم.

شما با خرید یک کندوی اختصاصی که خیلی هم مقرون به صرفه اس میتونید برای یکسال عسل خودتون رو تامین کنید.و کندو برای همیشه برا خودتون میمونه

مطمئن هستید که عسل واقعا طبیعیه و از همه مهمتر پول خیلی خیلی کمتری رو پرداخت میکنید.

البته ناگفته نمونه ما هم عسل خودمون رو تو فروشگاه گذاشتیم و ضمانت نامه هم داره و میتونید در صورت عدم رضایت پول تون بازگشت داده میشه

و ناگفته نمونه مجموعه برسلان کندوی اختصاصی شما رو ضمانت میکنه که هر سال ازش عسل برداشت کنید.

اطلاعات بیشتر:

تلفن و واتس اپ: ۰۹۱۲۳۸۴۲۶۸۵ – ۰۹۳۵۵۱۴۶۴۸۴

وب سایت: www.barsalan.ir

چه دستگاهی مناسب برای پخت کیک می باشد ؟

تولید کننده مستقیم حفاظ های ساختمانی،حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ سرنیزه رو دیواری با مناسب ترین قیمت و کیفیت

بهترین مشاورسالن ارایش

رو ,عسل ,هم ,خودتون ,کندوی ,طبیعی ,خودتون رو ,عسل طبیعی ,چه جوری ,کندوی اختصاصی ,ناگفته نمونه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جاذبه های گردشگری Nancy's receptions Janie's page cronarricho انیمه و رمان های جدید در آنیکا mopeforna i78.ir متافیزیک و علوم غریبه وبلاگ شخصی من پدیدآورنده