محل تبلیغات شما
اصل اول: برای موفق شدن باید از سه مرحله گذشت
ابتدا مورد تمسخر واقع می شوی
سپس با خشونت به مخالفت با تو می پردازند
سرانجام به تو ایمان می آورند
این چهار تا خط بالا رو بارها با تمام وجودم تجربه کردم بخاطر همین اسمش رو گذاشتم اصل اول
که برای شروع هر کسب و کار یا هر پروژه ای، اول این اصل رو با خودم مرور کنم
توی دوران ما خیلی چیزها هوا میکردن از هوا کردن آپولو گرفته تا هوا کردن بادبادک، حتما هوا کردن بادبادک ها رو دیدید یا احتمالا خودتون بادبادک هوا کردین! وقتی میشه بادبادک رو حسابی فرستاد بالا تو آسمون که باد در جهت مخالف بزنه حالا هر چی این باد مخالف قویتر باشه بادبادک هم بیشتر میره هوا البته اگه درست ساخته باشی و درست بفرستی هوا
بحث امروز من و شما هم همینه نباید از باد مخالف بترسیم و هراس داشته باشیم این فشارها و مشکلات و مخالفت هاست که میتونه قدرت ما رو بیشتر نشون بده فقط باید بلد باشیم همه ی این به ظاهر دردسرها و مشکلات رو به نفع خودمون تموم کنیم که هنر میخواد البته!
فکر کنم بشه راه استفاده درست از بادهای مخالف رو با تمرین در موقعیت های مختلف اجتماعی یاد گرفت و نباید از مواجهه شدن باهاش ترس داشت
راه حل مشکلات مواجهه شدن باهاش و البته مواجهه درسته که گاهی میتونه سفت وایستادن نباشه که باد ما رو ببره بلکه حرکت در سمتیه که هم از قدرت باد استفاده بشه و هم مسیر و هدف خودمون رو فراموش نکنیم
این قسمت خیلی مهم و کلیدیه که ااما نباید برای دستیابی به یک هدف بارها یک مسیر مشابه رو امتحان کرد
یعنی به راهی که داریم میریم اعتماد داشته باشیم راه مون رو ادامه بدیم و متوقف نمونیم اما با تیزهوشی و زکاوت و استفاده درست از مسیرهایی که جلو رومون قرار میگیره.
برای ساختن زندگیتون هیچگاه نا امید نشین، یه روزی به خودتون میایین و افتخار میکنین از اینکه ادامه دادین و تسلیم نشدین
دوستتون دارم
امید عسکری
نوشته شده با عشق
#دیجیتال_مارکتینگ #پرسنال_برندینگ #آینده_پژوهی #مشاوره_کسب_و_کار #کوچ_بیزینس #بیزینس_کوچینگ #اصل_اول
#انگیزشی #خرید_بیزینس_در_اروپا #آژانس_دیجیتال_مارکتینگ #افزایش_فروش #امید_عسکری #آکادمی_دیجیتال_مارکتینگ
#فروش_اینترنتی #فروش_هلیکوپتری # بازاریابی_پارتیزانی #بازاریابی_چریکی
#OmidAskari.Academy #OmidAskari #BusinessDevelopment #BusinessCoaching
#Professional_SEO_Services #PersonalBranding #DigitalMarketing #SocialMedia
#SEO #GuerrillaMarketing

چه دستگاهی مناسب برای پخت کیک می باشد ؟

تولید کننده مستقیم حفاظ های ساختمانی،حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ سرنیزه رو دیواری با مناسب ترین قیمت و کیفیت

بهترین مشاورسالن ارایش

رو ,هوا ,باد ,اصل ,هم ,درست ,دیجیتال مارکتینگ ,اصل اول ,هوا کردن ,درست از ,کسب و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

John's site خودشکوفایی هوا فضا و علم روز ivsalarward مقاله و تحقیق جدید cafeketabearsham Jean's site فایل مارکت Reba's page Mary's page